Оформить заказ


Партнёрская программа
Ми Вам перетелефонуємо!
Главная - Просування сайтів


Просування сайтів під ключ


Рекламу Вашого ресурсу ми ділимо на 2 варіанти, перший варіант це СЕО просування під. Ключ, другий варіант - контекстна реклама Google Ads.

СЕО просування


Просуваючи сайти, ми орієнтуємося тільки на пошукову систему Google.
Якщо ви хочете замовити СЕО просування, ви повинні розуміти, що це процес не швидкий, трудомісткий і в міру витратний.

З чого почнемо?

Ми проаналізуємо Ваших конкурентів, оптимізуємо сайт під СЕО, складемо правильні заголовки та мета опису, наповнимо сайт продають СЕО текстами та підберемо ключові слова. Все це допоможе нам розпочати запуск просування Вашого сайту та подальшого виведення його в ТОП пошуку, за затвердженими ключовими фразами.

Коли чекати на результат?

Перший ефект від СЕО просування буде помітний після 3 місяців (підвищення органічного трафіку з пошукової системи Google). Практично будь-які ключові фрази можна вивести у ТОП 5/3 за 6 місяців (залежить від конкуренції).

ВАЖЛИВО!

При СЕО просуванні також враховуйте вік доменного імені, якщо ви замовляєте у нас новий сайт, відповідно дивитися в бік просування просимо приблизно через 3 місяці після реєстрації домену.
Ми просуваємо лише білими методами, ви можете не хвилюватись, жодних санкцій з боку пошукових систем не буде!

Контекстна реклама Google Ads

Контекстна реклама під ключ та наші послуги по ній: Якщо у Вас молодий сайт та СЕО просування на даному етапі Вам не підходить, а клієнти потрібні вже на вчора, ми налаштуємо контекстну рекламу від Google Ads.
Ви повністю контролюватимете процес реклами, керуватимете бюджетом і витратами.
Ми налаштуємо рекламну компанію так, щоб досягти якомога більше (кліків, дзвінків або замовлень), заплативши при цьому менше.
Підберемо точні ключові входження, приберемо не потрібні ключові запити (які даремно витрачають кошти і не дають належного результату), налаштуємо тергетинг (підберемо Вашу ключову аудиторію) та ГЕО локацію реклами.
Гарантуємо, що клієнти або продаж товарів буде вже через 48 годин після старту рекламної компанії. Ми вкрай не рекомендуємо налаштовувати рекламну компанію самостійно, це може призвести до зливу рекламного бюджету та недоотримання тих показників, на які ви розраховували.
Замовити просування сайту

+38 (098) 70-00-026sale@barbarys.com.ua

с 8:00 до 20:00 - Пн-Вс

м.Миколаїв, вул.Декабристів 41/32


Наші послуги
Наші ціни
Чому ми?
Наші роботи
Відгуки
Контакти
Веб-студія Барбарис - Всі права захищені © 2022