Оформить заказ


Партнёрская программа
Ми Вам перетелефонуємо!
Главная - Створення сайтів


Створення сайтів під ключ
Що ми пропонуємо?

Cтудія Барбарис пропонує своїм клієнтам створення сайтів наступних типів:
Лендінг Пейдж (Landing Page)
Сайт-візитка
Інтернет-магазин
Корпоративний сайт

Ми розповімо вам коротко про типи сайтів, щоб ви змогли визначитися для себе який саме сайт вам потрібен.

Лендінг Пейдж (Landing Page) – Це односторінковий сайт, на якому ми викладемо всю інформацію про діяльність компанії, продаж конкретного товару або надання конкретної послуги. Відмінно підійде для швидкого старту вашої компанії в інтернеті. За допомогою створення лендингу під ключ ви швидко зможете у найкоротші терміни залучити відвідувачів на свій веб-ресурс. Запустити продаж на сайті допоможе контекстна реклама від Google Ads. Ми гарантуємо продажі з 3-го дня після запуску сайту та налаштування контекстної реклами. Головна відмінність лендингу від сайту візитки – це СЕО показники. Лендінг пейдж це односторінковий сайт, на якому при прокручуванні сторінки вниз ви зможете ознайомитися з: компанією, послугами, контактами, картою проїзду, галереями, формою зворотного зв'язку, портфоліо робіт та іншими розділами. Щодо сайту візитки, там форма відображення головної сторінки йде за принципом лендингу, але кожен із розділів ми виводимо на окрему сторінку. Це вітається пошуковими системами для просування СЕО.


Замовити Landing Page


Сайт-візитка – Створення сайту візитки під ключ має на увазі повне наповнення сайту потрібним контентом. Головна сторінка сайту буде влаштована за принципом лендінгу, де виводяться на головну сторінку найважливіші параметри/характеристики Вашої компанії, послуги або продукту. Це дозволяє набагато швидше згенерувати продажі і підштовхує клієнта до здійснення ліда (покупки / дзвінка / замовлення послуги). Сайт візитівка має панель керування сайтом CMS Wordpress. Панель керування сайтом це великий плюс, який надалі допоможе Вам повноцінно керувати та редагувати викладену на сайті інформацію, контакти, фотогалерею та інші важливі параметри. Головні рубрики для сайту візитки: послуги, прайс-лист, про компанію, портфоліо, відгуки, контакти, також ми розміщуємо блоки з картою розташування, кнопками та формами зворотного зв'язку. За бажанням встановлюємо сторонні послуги обміну повідомленнями та дзвінками з клієнтами. Для цього є перевірені сервіси обміну повідомленнями, які допомагають клієнту вчинити дію на сайті: JivoChat та Binotel.


Замовити сайт візитку


Інтернет-магазин - Створення інтернет-магазину під ключ, займає як правило до 6 днів, залежно від складності дизайну та наповнення сайту різними товарами. Замовивши інтернет-магазин під ключ у нас, ви отримаєте готовий продукт, який виведе Вашу сферу торгівлі в онлайн, збільшивши цим продажі і відповідно загальний дохід. Ми креативно підходимо до справи та зробимо яскравий магазин, при відвідуванні якого у клієнта буде бажання зробити на ньому замовлення. Наповнюємо магазин необмеженою кількістю товарів, при цьому подбаємо про те, щоб велика кількість товару не почала гальмувати ресурс. Також проведемо якісну оптимізацію написаного коду. У Вашому магазині буде все те, про що потрібно знати клієнту: графік роботи, телефони, форми зворотного зв'язку, замовлення товару в 1 клік, статистика поведінки в реальному часі, акції, різні каруселі, адміністративна панель та багато іншого.


Замовити Інтернет-магазин


Корпоративний сайт – корпоративний сайт під ключ, стане Вашою особою в Інтернеті. На такому сайті ми детально розпишемо діяльність компанії, продукції, що продається, або послуг, що надаються. Також у корпоративних сайтах ми враховуємо будь-які побажання клієнта (за функціоналом) та реалізуємо його. На сайті буде присутній: розширена форма зворотного зв'язку, фотогалерея, слайд шоу, стрічка новин та пошук по сайту. Також буде можливість призначити безлічі співробітників різні ролі в адміністративній панелі, щоб можна було публікувати нові матеріали від різних людей та їх схвалювати. Розробимо фірмовий стиль та логотип для Вашої компанії. На корпоративному сайті також буде можливість реєстрації клієнтів (користувачів і у них буде свій особистий кабінет). За бажанням клієнта підключаємо систему CRM (облік клієнтів), систему віртуальної АТС Бінотел з кнопкою швидкого дозвону, а також систему обміну повідомленнями в реальному часі на сайті Jivosite (онлайн чат).


Замовити корпоративний сайт
Чому ми?

Ми це команда спеціалістів, яка працює у сфері веб-розробок понад 10 років. Наші співробітники мають багатий досвід у сайто-будові, розробці комп'ютерних ігор, графіки, флеш-моделюванню та адмініструванню Linux серверів. Ми завжди прагнемо того, щоб клієнт залишився задоволений наприкінці нашої роботи і обов'язково порадив нас своїм знайомим чи друзям.

Результатом нашої роботи стане:


Унікальний дизайн - все буде так, як ви хочете
Адаптивний сайт під Всі пристрої
Оптимізований під СЕО
Чистий код
Тільки оригінальні двигуни та модулі
Висока швидкість роботи
Оптимізація під час роботи з базою даних
Правильне наповнення сайту контентом
Подальша технічна підтримка
Налаштування рекламної компанії
І на виході – отримуємо клієнтів чи продажі товарів!Скільки це коштує?

Ознайомитись з цінами на наші послуги, ви можете у розділі Ціни.

Наші переваги?

Порівняно з нашими конкурентами, ціни на послуги студії Барбарис є невеликими, а якість послуг - висока. Інші студії при розробці сайтів часто використовують шаблонні сайти, тобто один раз розробляють шаблон, а надалі змінюють лише інформацію (картинки, розміщення блоків, контакти) залежно від замовника та його діяльності. Студія Барбарис за те, щоб створюваний ресурс був унікальним та індивідуальним. Жодних копій, шаблонників ми не робимо, все буде так, як ви хочете!

Як швидко я отримаю клієнтів?

Після створення проектів ми пропонуємо всім нашим клієнтам послугу з налаштування контекстної реклами в Google Ads. Якщо ви вирішите замовляти цю послугу, ми гарантуємо перших (клієнтів/замовлень) протягом доби. Маючи великий досвід у налаштуванні рекламних компаній, ми підберемо для Вас ту аудиторію, яка Вам найбільше підходитиметься а ціну за кліки знизимо до мінімуму. Не варто також забувати про СЕО просування Вашого ресурсу (на перспективу). Це досить трудомісткий і витратний процес у порівнянні з контекстною рекламою, але надалі дає багато користі для сайту, а також скоротить витрати на просування Вашого ресурсу, що дозволить вивести Ваш сайт в ТОП за різними пошуковими запитами. Створення сайтів під ключ від студії Барбарис – це правильний крок до успіху!
Замовити сайт

+38 (098) 70-00-026sale@barbarys.com.ua

с 8:00 до 20:00 - Пн-Вс

м.Миколаїв, вул.Декабристів 41/32


Наші послуги
Наші ціни
Чому ми?
Наші роботи
Відгуки
Контакти
Веб-студія Барбарис - Всі права захищені © 2022